Zdravá buňka

Aby bylo zdravé celé tělo, je potřeba aby každá jeho buňka měla dostatek výživy, energie a dokázala se zbavit svých produktů.

 
1349
1499113491499

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Balíček Energie Tip Kód: 62
  Balíček Energie
  Vyprodáno

  Kompletní balíček bylinných produktů, které vhodně doplňují masáž reflexních plošek na rukách nebo na chodidlech a příznivě ovlivňují stav a fungování pohybového systému, zažívání, očistných a regeneračních procesů v těle.

  Balíček je sestaven tak, aby vystačil na jeden měsíc užívání. Pak je vhodné udělat týden pauzu a kúru zopakovat ještě jednou nebo 2x. Ideální doba užívání je na jaře,  na podzim a vždy, když je potřeba nastartovat regenerační procesy. Není vhodné kúru nasazovat při právě probíhajícím infekčním onemocnění nebo léčbou silně protizánětlivými léky (zejména kortikoidy ve vysokých dávkách, imunosupresivy). Je určen pro preventivní užití nebo při mírnějších projevech.

  Obsahuje: Odkyselení organismu - ranní a odpolední bylinný sypaný čaj 2x 50 g, Játra - sypaný bylinný čaj 50 g, Joalis Activ Acid 90 kapslí, Jaterní detox - směs z pupenů bylinná tinktura 50 ml, Klanopraška - tinktura s bylin 50 ml, Coenzym Q10 forte VitaHarmony 60 tbl, Podrobný návod k použití


  1 349 Kč
     
  Značka: Serafin - byliny, s.r.o.
 • Balíček Odkyselení Tip Novinka Kód: 164
  Balíček Odkyselení
  Skladem

  Kombinace ověřených produktů vhodných k udržení acidobazické rovnováhy.

  Věřte, rádi bychom prozradili více než je níže napsáno, avšak pouze uvedené informace nám zákon povoluje. Nestačí to? Nevadí! Jsme tu pro vás! Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo telefonu. Kontaktujte nás: info@lavendu.cz

  1 549 Kč (–3 %)
  1 499 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem