Aromaterapie Karel Hadek

Webová stránka značky: Aromaterapie Karel Hadek
 

AKH

 

JEN TO NEJLEPŠÍ JE DOST DOBRÉ

VÝROBA FYZIOLOGICKÉ KOSMETIKY KLADE VYSOKÉ NÁROKY NA NÁKUP CERTIFIKOVANÝCH SUROVIN NEJVYŠŠÍ KVALITY. TY MUSÍ BÝT VÝHRADNĚ PŘÍRODNÍHO CHARAKTERU, MUSÍ POCHÁZET Z EKOLOGICKY ČISTÝCH NALEZIŠŤ, NESMÍ OBSAHOVAT HERBICIDY, PESTICIDY, TĚŽKÉ KOVY A DALŠÍ NEŽÁDOUCÍ PŘÍMĚSI. STEJNĚ VYSOKÉ POŽADAVKY PAK OVŠEM MUSÍ SPLŇOVAT I VLASTNÍ ZPRACOVATELSKÁ TECHNOLOGIE.

S každou surovinou, kterou firma na světových trzích zakoupí, zcela automaticky přichází i analytický certifikát, který stvrzuje vysokou jakost produktu a jeho typické složení. Dovozci si v nejednom případě dokonce nechávají vystavit dvojí nezávislou certifikaci – protože zásobují německé lékárny, pochází první dobrozdání z centrální laboratoře německých lékáren. Druhé vystaví nezávislá laboratoř, která má statut soudního znalce.

Všichni naši zaměstnanci pravidelně absolvují kurz aromaterapie, aby se o svém příštím životním poslání, výrobním programu a obchodní strategii firmy dozvěděli co nejvíce. Každé ze zdejších oddělení si žádá vysokou profesionalitu, všichni se tu stávají významným článkem řetězu – a jak tvrdí německé přísloví, každý řetěz je jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek.

Když pan Hadek na československém trhu před deseti lety začínal, setkal se tu i se zvídavým zájmem, protože kosmetika přicházela ze země, jejíž průmysl ( a to nejen kosmetický) má u nás dobré jméno. Protože šlo navíc o kosmetiku kvalitní a účinnou, byla cesta k zákazníkovi relativně snadná. Rozhodující roli však sehrály odborné kurzy. Za deset let své existence firma proškolila přes pět tisíc profesionálních pracovníků – kosmetiček, maserů, lidí z rehabilitačních center, lékařů a dalších. Když vás aromaterapie osloví a vy postupně začínáte vnímat všechny její přednosti, zákonitě si to nenecháte pro sebe a své poznatky sami předáváte svému okolí, čímž řada zájemců opět geometricky vzrůstá.

AROMATERAPIE Karel Hadek

Žádné produkty od výrobce Aromaterapie Karel Hadek nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.