Joalis

Informační detoxikační metoda Joalis

MĚNÍME SVĚT PO KAPKÁCH

Detoxikace přípravky Joalis je řízená očista organismu, která se zaměřuje na vyladění zdraví i psychiky jedince. V našich doplňcích stravy již více než 20 let propojujeme účinky bylin se silou informace.

ZDRAVÍ SI NOSÍME UVNITŘ

Tělo je dokonalý organismus schopný sám sebe vyléčit. Stačí mu jenom trochu napovědět. Zdraví se nám začne komplikovat, když se v našem těle nahromadí větší množství konkrétních přírodních či nepřírodních látek. Většinou se nejedná o kumulaci jedné toxické látky v těle člověka, ale o pestrý koktejl běžně se vyskytujících toxinů z životního prostředí.

Pokud existuje cesta intoxikace lidského těla, musí zákonitě existovat cesta opačná. Tedy cesta detoxikace - zbavování se jedů - jinými slovy cesta ku zdraví.

Od roku 2017 se zabývám touto informační metodou i já a od roku 2000 jsem i certifikovaný poradce a osvědčené centrum detoxikační medicíny. Pro vytestování individuální toxické zátěže a nastavení té nejefektivnější kůry je potřebná individuální osobní konzultace, pro obecné navedení je možné poradit i online.

Více o metodě a možnosti konzultace je tady

 

Záznamy nebyly nalezeny...