Tip Efekt lupa
  • 1 z 5

Balíček Lymfa jalovcový

 

Kompletní balíček bylinných produktů, které vhodně doplňují masáž reflexních plošek plošek na rukách nebo na chodidlech a příznivě ovlivňují stav a fungování lymfatického systému.

Balíček je sestaven tak, aby vystačil na jeden měsíc užívání. Pak je vhodné udělat týden pauzu a kúru zopakovat ještě jednou nebo 2x. Ideální doba užívání je na jaře a na podzim.

Obsahuje: Lymfa - bylinný sypaný čaj 50 g, Odvodnění - bylinný sypaný čaj 50g, Multiserafin s vitaminem D 90 kapslí, Gotukola - pupenová bylinná tinktura 30 ml, Svízel - tinktura s bylin 50 ml, Jalovcový sprchový olej 100 ml, Podrobný návod k použití

Dostupnost Vyprodáno
1 249 Kč
   
Kód produktu 51
Značka Serafin - byliny, s.r.o.
Webová stránka značky serafinbyliny.cz/
Kategorie Bylinné balíčky
 

Správně fungující lymfatický systém je nezbytný k udržení dobrého zdravotního stavu i psychiky každého z nás. Člověk však často zareaguje až ve chvíli, kdy je činnost jeho lymfatického systému omezena a ztížena, tím pádem je i řešení obtížnější, a často je nutný zásah lékaře. Proto je výhodnější a bezpečnější zaměřit se na předcházení potíží, a tím pádem volit jemné přístupy.

Náš balíček je sestaven tak, aby kromě jemné harmonizace lymfatického systému podporoval také činnost hlavních orgánů látkové výměny a vylučování. V kombinaci s reflexní terapii je vhodný pro prevenci a normalizaci stavu mírnějších projevů v oblasti lymfatického systému. Více o této problematice se můžete dočíst na blogu a konkrétní souvislosti a postupy naleznete v online vzdělávání Lavendu.

Upozornění:

Užívání nenahrazuje konzultaci s lékařem! Vždy dodržujte doporučená dávkování a při podezření na negativní efekt konzultujte s lékařem či lékárníkem!

Vhodný doplněk k zdravemu životnímu stylu

Že je důležitý pravidelný pohyb, zdravá strava a přiměřený pitný režim, to snad ani není třeba připomínat. Bez toho nebude efekt žádného přípravku takový, jaký bychom si představovali. Naopak, pokud se zaměříme i na vnější změny, bylinky naši snahu velmi podpoří a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Chce to jen vytrvat.

Složení balíčku

Do našeho balíčku jsme vybrali bylinky, který svým zpracováním potřebují na účinek čas, zpravidla něco mezi 4-8 týdny. K delším kúrám je vhodné využít především jejich vibrační (informační) působení na tělo, protože účinek více postihuje podstatu - příčinu potíží, než samotný projev.

Proto do balíčku zařazujeme bylinné informační tinktury, které jsou upraveny homeopatickým ředěním (potenciací), tedy nejsou tak koncentrované jako plné tinktura, a tím i odpadá nebezpečí lékových interakcí, naopak je u nich zesílená jejich přirozená vibrace a biorezonanční účinek. Na tělo působí jemně a stimulují jeho přirozené procesy.

Bylinné čaje naopak zafungují dříve a pomohou překonat projevy potíží tím, že podporují důležité orgány zapojené do odvádění tekutin, zpracování toxinů a podporují harmonizaci těla. Využíváme zde efekt účinných látek v bylinách.

Vitamínový komplex přináší důležitý a dobře vstřebatelný zdroj výživy pro buňky celého těla. Aby tělo začalo pracovat jak má, tak je potřeba nakrmit každou jeho buňku. Výživa buněk v těle probíhá prostřednictvím pojivové tkáně = spojuje tělo dohromady. Jsou to tedy všechny obaly buněk, mezibuněčná hmota, vazivo, úpony, šlachy atd. Ale právě tady se často hromadí vše, co tělo neumí zpracovat a odvést pryč, a brání přestupu živin do buňky a odpadu z buňky ven. Vitamíny a minerály jsou ve vhodném poměru pro urychlení regenerace pojivové tkáně a tím regenerace celého těla.

Aromaterapeutický sprchový olej je příjemnou možností, jak podpořit prodění lymfy i během péče o pokožku. Přes kůži se totiž mnoho látek vstřebává daleko lépe než přes zažívání a molekuly vůně, které vede čichový nerv přímo do mozku, mají mnohonásobně rychlejší efekt, než ty, které se musejí projít celým procesem vstřebání a transportu po těle krevní cestou.

Jednotlivé přípravky v balíčku

Bylinný sypaný čaj Lymfa 50g

Složení: šípek plod - podporuje krevní oběh a normální stav kůže, svízel nať - podporuje lymfatický systém a močové ústrojí, divizna květ - podporuje vylučovací systém, pupečník asijský nať - celkově posiluje, třezalka nať - podporuje očistu organismu (bližší informace naleznete v herbářích, na blogu nebo výukových materiálech)

Užití: v rámci kúry pijeme 2x denně 250-500 ml ob den

Bylinný sypaný čaj Odvodnění 50 g

Složení: kopřiva nať - podporuje ledviny a cévy, bříza list - podporuje vylučování a očistu, vřes nať - podporuje ledviny, tužebník nať - podporuje kůži, tkáně a vylučování, jehlice kořen - podporuje močové ústrojí, komonice nať - podporuje očistu krve  a působí při pocitu těžkých nohou (bližší informace naleznete v herbářích, na blogu nebo výukových materiálech)

Užití: v rámci kúry pijeme 2x denně 250-500 ml ob den

Multiserafin s vitamínem D

Jedinečný multi vitamínový přípravek pro prevenci, ale i jako doplněk jakékoliv nastavené přírodní léčby. Je sestaven převážně z extraktů z plodů rostlin, které obsahují velké množství přírodních bioaktivních látek. Bioaktivní látky jsou nejkvalitnějším zdrojem přírodních vitamínů a minerálů. Jeho unikátní složení podporuje přirozený střevní mikrobiom. Je vhodný pro dospělé i děti.

Složení:

Rakytník – podporuje imunitní systém. Plody jsou přirozeným zdrojem vitamínů C, A,D,F,K,B, rutinu a flavonoidů.
Aloe pravá – podporuje přirozenou imunitu, trávení a napomáhá při únavě

Camu camu – plody jsou přirozeným zdrojem vitamínu C

Butyrát – mastná kyselina, která se přirozeně vyskytuje v těle v jeho střevním mikrobiomu

Vitamín B6 (pyridoxin),B12 (kobalamin), kyselina listová – přispívají k normální syntéze homocysteinu

Vitamín B1 (thiamin) – přispívá k normální činnosti nervové soustavy a srdce

Vitamín B2 (riboflavin) – přispívá k normálnímu stavu zraku, pokožky, červených krvinek

Vitamín D – přispívá k normální funkci imunitního systému a normálnímu stavu kostí

Selen – přispívá k normálnímu stavu štítné žlázy, nehtů, vlasů a k normální spermatogenezi

Měď (glukonan měďnatý) – přispívá k normálnímu stavu imunity, železa a nervové soustavy v těle

Mangan (glukonan manganatý) – přispívá k normálnímu stavu kostí

Dávkování:

Děti 3-9 let 1 kapsle denně

Děti 9-12 let 2 kapsle denně

Ostatní 2-3 kapsle denně před jídlem zapít dostatečným množstvím vody

Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin, vitamínů a minerálů. Označené byliny jsou ve formě koncentrátu.

Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Koncentráty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

 Kompletní složení najdete tady>>>

Gotukola - tinktura z pupenů 30 ml

Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.

Působí zejména na: Podporuje přirozenou činnost mozku, cévní a lymfatický systém, syndrom těžkých nohou. Pozitivně působí na mentální činnost mozku.

Složení: výtažek z pupenů Pupečníku asijského, 48% lihoglycerin

Dávkování: 1 kapka na 1 kg váhy a den, rozdělit do 2-3 dávek

Jedno balení obsahuje 1100 kapek (pro 70 kg člověka dávka na 15 dní)

Svízel - tinktura z bylin 50 ml

Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3 .

Působí zejména na: Podporuje přirozené funkce lymfatického a močového systému.

Složení: výtažek ze Svízele syřišťového, 40% alkohol, ředění D3 

Dávkování: 3x denně 10 kapek (vystačí na měsíc užívání)

Jalovcový sprchový olej 100 ml

Celková únava běžného dne se všemi svými důsledky, včetně otoků nohou, namože­ného svalstva či zhoršeného pohybu lymfatických tekutin v těle, je důvodem, proč se mnozí klienti dožadovali jalovcového oleje nejen koupelového, ale i ve formě sprchova­cího oleje. Sprchovací olej může být použit k aktivaci lymfatických tekutin a prokrvení pokožky, čímž se významně podílí na detoxikaci organizmu. Sprchovací olej, stejně jako koupelový, doporu­čujeme použít jako doplněk při léčbě nepříjemných projevů špatně fungující látkové výměny např. vodnatost, akné, diabetes, dna, revmatizmus, "metličky" na nohách, bolesti kloubů, celulitida a podobně. Jalovcový olej je znám svými antimikrobiálními účinky na močové cesty. Přípravek může být použit při očistě organizmu v době rekonvales­cence po prodělaných infekčních onemocněních.

Při výrobě je používán výhradně olej z jalovcových bobulí, nikoli z jalovcového dřeva.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojobový. Specifické éterické oleje. Emulgátor. Lecitin. Rostlinná barviva. Vitaminy, např. A, E, F

Použití: 
Po osprchování – zvlhčení pokožky těla – naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje, který lehce vtíráme do pokožky. Vzniklou emulzi necháme chvíli působit a následně opláchneme. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze. Jedná se o výjimečně úsporné přípravky, neboť na jedno sprchování stačí 30 kapek sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba, mycí schopnost sprchovacího oleje by se nezvýšila. Při správném dávkování (1 ml, tedy přibližně 30 kapek pro dospělého člověka) vydrží jedno balení 200 ml přípravku až na 200 osprchování a odpovídá až 4 litrům pleťového mléka!

Vzhledem k tomu, že sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nevzniká během aplikace tohoto přípravku pěna, ale mléčná emulze.

INCI:
Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Glycine soja Oil, Laureth-4, Lecithin, Juniperus communis Fruit Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Laurus nobilis Oil, Limonene, CI75810, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Eugenol, Linalool

Skladování: 
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu. 

 

logo

Serafin byliny

Jsou česká rodinná firma. S láskou a porozuměním vyrábíjí jedinečné přírodní produkty, které, jak doufají, budou pomáhat vašemu zdraví. Všechny receptury staví na mnohaletých zkušenostech z oblasti alternativní medicíny. Jejich produkty jsou bez chemie a vybírají je z těch nejkvalitnějších a převážně českých surovin. 
Vaše zdraví, respekt k přírodě a prvotřídní kvalita pro ně, i pro nás, jsou a vždy budou na prvním místě.

Věříme, že láska a příroda dokážou vyřešit jakýkoli zdravotní problém.