Restart - sypaný čaj

Neohodnoceno
 

Unikátní bylinný čaj s obsahem olivového listí v bio kvalitě a přírodní kapsle s camu camu, plody s vysokým obsahem vitamínu C. 50 g

Dostupnost Objednáno u dodavatele
131 Kč
Kód produktu 215
Značka Serafin - byliny, s.r.o.
Webová stránka značky serafinbyliny.cz/
Kategorie Sypané
Položka byla vyprodána...
 

Zelený čaj přispívá k fyzické a psychické stimulaci. Kůra skořice a listy zeleného čaje se podílejí na přirozeném osvěžení těla. Olivovník a zelený čaj se podílí na přirozeném pročištění. Relaxaci podporuje rozrazil i lípa. Lípa také napomáhá emočnímu komfortu při stresu. Přirozené fungování kardiovaskulárního systému podporuje olivovník a skořice. Lípa a zelený čaj přispívají k normální činnosti srdce. Olivové listy a rozrazil napomáhají přirozenému metabolismu tuků a udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Normální metabolismus tuků podporuje i zelený čaj. Olivovník, lípa, skořice i zelený čaj je přirozený antioxidant. Olivovník a skořice napomáhá udržování normální hladiny cukru v krvi.

Objem: 50 g a 60 kapslí

Složení: olivovník evropský list, zelený čaj list, rozrazil lékařský nať, lípa srdčitá květ, skořicovník cejlonský kůra
Dávkování: 1 čajovou lžičku čaje zalijeme 1/4 litrem vařící vody, necháme 5–7 minut odstát a scedíme. Pijeme 1–2× denně. Poslední dávku maximálně v 16:00 hodin, protože čaj má mírné stimulační účinky, 2 kapsle s obsahem extraktu z camu camu užíváme ráno.

logo

Serafin byliny

Jsou česká rodinná firma. S láskou a porozuměním vyrábíjí jedinečné přírodní produkty, které, jak doufají, budou pomáhat vašemu zdraví. Všechny receptury staví na mnohaletých zkušenostech z oblasti alternativní medicíny. Jejich produkty jsou bez chemie a vybírají je z těch nejkvalitnějších a převážně českých surovin. 
Vaše zdraví, respekt k přírodě a prvotřídní kvalita pro ně, i pro nás, jsou a vždy budou na prvním místě.

Věříme, že láska a příroda dokážou vyřešit jakýkoli zdravotní problém.