Játra – porcovaný čaj

Neohodnoceno
 

Napomáhá k normální činnosti jater, jejich očistě a také podporuje zažívání. 37,5 g

Dostupnost Momentálně nedostupné
70 Kč
Kód produktu 194
Značka Serafin - byliny, s.r.o.
Webová stránka značky serafinbyliny.cz/
Kategorie Porcované
Položka byla vyprodána...
 

Čekanka, měsíček, řepík, ostropestřec a řebříček podporují normální činnost jater. Plod ostropestřce mariánského přispívá k přirozenému fungování jater a k jejich očistě.K normální činnosti žlučníku napomáhají květ měsíčku a nať řebříčku.Čekanka obecná podporuje zažívání a řepík lékařský podporuje střeva. Ke správnému fungování zažívacího traktu přispívá benedikt lékařský a k udržování správné střevní mikroflóry napomáhá pampeliška lékařská. Metabolismus tuků podporuje řebříček obecný. Čekanka obecná zase přispívá k normální hladině cukru v krvi.

Objem: 15 × 2,5 g
Složení:čekanka obecná nať, měsíček lékařský květ, řepík lékařský nať, benedikt lékařský nať, ostropestřec mariánský plod, pampeliška lékařská list, řebříček obecný nať
Dávkování: Čajový sáček zalijeme 0,25 litrem vroucí vody a necháme 10 minut vylouhovat, potom scedíme. Doporučujeme pít 2–3× denně.

 

 

logo

Serafin byliny

Jsou česká rodinná firma. S láskou a porozuměním vyrábíjí jedinečné přírodní produkty, které, jak doufají, budou pomáhat vašemu zdraví. Všechny receptury staví na mnohaletých zkušenostech z oblasti alternativní medicíny. Jejich produkty jsou bez chemie a vybírají je z těch nejkvalitnějších a převážně českých surovin. 
Vaše zdraví, respekt k přírodě a prvotřídní kvalita pro ně, i pro nás, jsou a vždy budou na prvním místě.

Věříme, že láska a příroda dokážou vyřešit jakýkoli zdravotní problém.