Balíček Alergie

Neohodnoceno
 

Kombinace bylinných přípravků a doplňků výživy, která harmonizuje stav imunitního systému a sliznic.

Věřte, rádi bychom prozradili více než je níže napsáno, avšak pouze uvedené informace nám zákon povoluje. Nestačí to? Nevadí! Jsme tu pro vás! Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo telefonu. Kontaktujte nás: info@lavendu.cz

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
1 499 Kč
   
Kategorie Bylinné balíčky
 

Kombinace, která je celoročně.

ČAJ NA ODKYSELENÍ ORGANISMU

SLOŽENÍ
fenykl obecný plod, andělika lékařská kořen, pampeliška lékařská kořen a list, čubet benedikt nať, řepík lékařský nať, puškvorec kořen, jitrocel kopinatý list, kopřiva dvoudomá nať, lopuch větší kořen, rdesno ptačí nať, tužebník jilmový nať, vřes obecný nať

DÁVKOVÁNÍ
1 polévkovou lžíci zalijeme ½ litrem vařící vody, necháme 10 minut odstát a scedíme. Pijeme ½ litru dopoledního čaje dopoledne a ½ litru odpoledního čaje odpoledne. Nepřislazujeme!
 

Černý rybíz  tintura z pupenů

Černý rybíz se podílí na normálním fungování dýchacího systému, podporuje vylučování vody z organismu, napomáhá k normálnímu stavu svalů a kloubů. Černý rybíz je také přírodním antioxidantem a přispívá k osvěžení organismu.

OBJEM: 50 ML

SLOŽENÍ: DESTILOVANÁ VODA, ETHANOL, GLYCERIN, EXTRAKT Z PUPENŮ ČERNÉHO RYBÍZU 5 G V 50 ML PŘÍPRAVKU (LIHOVITOST 37,5 %)

DÁVKOVÁNÍ: 1 KAPKA NA 1 KG TĚLESNÉ HMOTNOSTI, ROZDĚLIT NA 2–3 DÍLČÍ DÁVKY ZA DEN

BALANCE OIL+ (300 ML)

BalanceOil+ je naše značková řada vše přírodních polyfenolových potravinových doplňků Omega Balance. Tato prvotřídní inovativní směs olejů z malých ryb ulovených ve volné přírodě a extra panenského olivového oleje získaného před sklizní je založena na naší jedinečné vědecky podložené receptuře a poskytuje velké množství polyfenolů pro účinné a efektivní vstřebávání a ochranu krevních lipidů. Bezpečně zvyšuje a udržuje hladinu omega-3 a upravuje poměr omega-6:3, což příznivě působí na hladinu cholesterolu, srdce2 a mozek1 .